Navštívte nás

Nové exkluzívne priestory

Navštívte prevádzku TOP Studio v Nitre

Po namáhavých mesiacoch príprav a plánovania sme presťahovali našu pôvodnú prevádzku na novú adresu v Nitre. Preto Vás chceme pozvať na návštevu nového TOP Studia. Na ploche 230m2 Vám predstavujeme najnovšie trendy v oblasti dizajnu kuchynských liniek a interiérov, exkluzívnu prezentáciu dekorov a materiálov, funkčné a zapojené TOP spotrebiče známych značiek a hlavne milý a usmiaty personál.

Nájdete nás na novej adrese:

NITRA, Štúrova 18 (bývalý MALL.sk a CANON centrum)

Sme profesionáli s rodinným prístupom

Roky praxe z nás urobili profesionálov vo svojom obore. Vašu kuchyňu vyriešime od dizajnového 3D návrhu → cez modernú výrobu → až po montáž v presne dohodnutý termín.

Širokou škálou ponúkaných materiálov a dekorov ulahodíme aj náročným zákazníkom, ktorí preferujú dizajn, ako aj požiadavkám zo strany zákazníkov, ktorým ide o praktické využitie a dostupnú cenu.

Vo firemnej kultúre hrá dôležitú úlohu rodinný prístup. Snažíme sa vytvárať prostredie, v ktorom sa budete cítiť príjemne a pohodlne, v kruhu rodinnej atmosféry. Navyše Vám pomôžeme vybrať spotrebiče, ktoré budú pre Vás tie najvhodnejšie. Celý proces tvorby Vašej vysnívanej kuchyne tak pohodlne vyriešite pod jednou strechou.

KUCHYŇA BEZ DOPLATKU !

Jednému z Vás odpustíme 40% z celkovej ceny za kuchynskú linku !

AKCIU PREDLŽUJEME DO 11.06.2022 !

Zákazník, ktorý využije akciu a objedná si kuchynskú linku do 11.06.2022 sa automaticky dostáva do žrebovania o odpustenie doplatku až 40% z objednávacej ceny kuchynskej linky !

Objednajte si Vašu vysnívanú kuchynskú linku do konca mája, t.j. do 11.06.2022 !

Objednajte si Vašu vysnívanú kuchynskú linku do konca mája, t.j. do 11.06.2022 !

Vyhrajte odpustenie doplatku za kuchynskú linku vo výške 40% z objednávacej ceny !

Vyhrajte odpustenie doplatku za kuchynskú linku vo výške 40% z objednávacej ceny !

Na čo sa môžete tešiť v našom novom štúdiu?

230 m2 dizajnu a 7 rôznych štýlov

exkluzívne dekory a materiály

uvádzacie ceny na spotrebiče ku kuchynskej linke

230 m2 dizajnu a 7 rôznych štýlov

exkluzívne dekory a materiály

uvádzacie ceny na spotrebiče ku kuchynskej linke

Rozhodli sme sa pomáhať

Darujeme kuchynské linky

V ťažkých časoch, ktoré prežívame po COVID obmedzeniach a v súvislostiach s udalosťami na Ukrajine, je len veľmi málo pozitívnych a príjemných správ, ktoré by nás dokázali potešiť a vyčariť nám úsmev na tvári a iskričku v očiach. Z našej expozície sme sa rozhodli darovať kuchynské linky neziskovým organizáciam alebo rodinám v núdzi.

Namiesto vidiny finančného zárobku a čiastočnej kompenzácie straty za odpredaj kuchynských liniek chceme byť radšej tými, ktorí pomáhajú a hlavne tím, ktorí si to zaslúžia. Necítime sa byť kompetentní v tejto oblasti a je toľko životných príbehov, že iba v našom okolí poznáme rodiny, ktoré si to určite zaslúžia. Ale čo sú naše bežné starosti v porovnaní v utrpením iných ľudí, ktorí sú väčšinou ticho a nevedia si pomôcť? Preto sme sa rozhodli osloviť ľudí a organizácie v meste Nitra a okolí, aby nám pomohli vybrať, komu bude táto pomoc najväčším prínosom a skutočným uľahčením života.

Onedlho sa môžete zapojiť do našej ankety na facebooku a odporučiť organizáciu, alebo rodinu v núdzi, ktorá to naozaj potrebuje.