TOP STUDIO - O nás

O nás

Kto sme a čo Vám ponúkame?


O nás. Pôsobíme na trhu od roku 2006 a našim hlavným zameraním sú kuchynské linky a vstavané spotrebiče k nim. Našou najväčšou výsadou je maximálna spokojnosť zákazníka – teda Vás.

Realizujeme sa v oblasti komplexného vybavenia Vašej domácnosti od kuchyne, spotrebičov, drezu a batérie, cez kúpeľňové zostavy až po kompletné interiéry do celej domácnosti.

Naša práca je našim koníčkom a preto vždy počítajte s maximálnym nasadením pri riešení akejkoľvek požiadavky a predstavy o vytvorení alebo zmene Vášho bývania, na nielen moderný a dizajnový zážitok, ale taktiež na funkčný a reálne použiteľný v praxi.

Neoddeliteľnou súčasťou pre dosiahnutie správnej synchronizácie domácnosti je profesionálny výber spotrebičov, kuchynského drezu a batérie šitý na mieru podľa individuálnych potrieb každého jedného zákazníka. Preto, že obchodujeme s priamymi zastúpeniami jednotlivých výrobcov a značiek pôsobiacich na Slovensku (Spotrebiče: AEG, Siemens, Electrolux, Bosch, Whirlpool, Gorenje, Mora, Candy, Hoover, Jura, Elica, Faber a ďalšie / Drezy a batérie: Blanco a Franke), nemusíte sa obávať problémov spojených s nákupom alebo reklamáciou prostredníctvom rôznych e-shopov a predajcov, ktorí často tovar nakupujú a dovážajú zo zahraničia a nedokážu Vám garantovať v prípade problému vyriešenie Vašej reklamácie.

blanco
bosch
faber odsavace
miele
bora
siemens
whirlpool
franke
electrolux
gorenje
aeg

ZÁKAZNÍCI O NÁS