Registrácia na Varenie - TOP STUDIO

Registrácia na Varenie

Program

čo sa chystá?

Pre našich zákazníkov a fanúšikov pekného dizajnu, ktorých zároveň spája láska k dobrému jedlu, sme si pripravili 6 zaujímavých podujatí v rámci sprievodného programu pri príležitosti otvorenia nášho nového exkluzívneho štúdia v Nitre. 2 týždne plné akcií a nezabudnuteľných zážitkov v podobe prezentácií a varenia s našimi obchodnými partnermi a ich šéfkuchármi sľubujú, že si každý zákazník nájde to, čo ho zaujíma najviac.

koho stretnete a čo sa môžete dozvedieť?

Môžete sa tešiť na fundované rozhovory so zástupcami značiek jednotlivých výrobcov na Slovensku, na novinky zo sveta drezov a batérií, na skvelé kulinárske zážitky pri varení so SIEMENS, alebo gastronomické finty v podaní profesionálnych kuchárov od WHIRLPOOL a ELECTROLUX. Ak patríte medzi náročných klientov, možno si urobíte zálusk na „high class“ varenie so značkou BORA.

počkajte na email s pozvánkou!

Z kapacitných dôvodov nie je možné, aby sa programu zúčastnili všetci prihlásení, preto bude obmedzený počet osôb na jednotlivé podujatia (pri varení je to 12 až 15 párov). Vyberte si preto akciu, ktorá Vás zaujíma najviac a prihláste sa čo najskôr. Po spracovaní prihlášok Vám pošleme email s pozvánkou platnou pre 2 osoby, na Vami vybranú udalosť. Odpoveď s pozvánkou dostanú iba prví prihlásení a to najneskôr do termínu ukončenia prihlasovania, t.j. do 15.05.2022.

logo blanco

BLANCO 17.05.2022

V utorok 17.05.2022 sme pre Vás pripravili špeciálny deň, venovaný výrobcovi drezov, batérií a príslušenstva značky BLANCO. Otestujeme odolnosť silgranitových drezov 😊 spoločnosť bola založená v Nemecku v roku 1925 ako rodinná firma a od svojho založenia sa špecializuje na spracovanie nerezových materiálov a výrobu zariadení pre gastronómiu.

Registrovať
logo siemens

SIEMENS 18.05.2022

V stredu 18.05.2022 od 16:00 hod. máme pre milovníkov varenia a domácich kulinárov pripravené špeciálne poobedie. Chuťovky od profi kuchára a zručnosti, ako si pripraviť perfektné dobroty aj doma. SIEMENS už viac ako 100 rokov vyrába domáce spotrebiče a je vždy o krok napred. Predvída potreby zákazníkov a poskytuje riešenia, ktoré zjednodušujú každodenný život.

Registrovať
logo whirlpool

WHIRLPOOL 19.05.2022

Vo štvrtok 19.05.2022 od 16:00 hod. Vám predstavíme v spoločnosti profi kuchára varenie so značkou WHIRLPOOL. Ak hľadáte moderné a úsporné spotrebiče, z ponuky tejto značky si dokážete vybrať cenový level dostupný každému. Práve na Slovensku funguje dlhé roky výrobný závod na pranie a patrí medzi najobľúbenejšie značky na slovenskom trhu.

Registrovať
logo franke

FRANKE 24.05.2022

V utorok 24.05.2022 sa Vám bude venovať zástupca značky FRANKE a môžete sa pýtať na novinky v segmente drezov, batérií, ale aj spotrebičov z tejto značky. V roku 1911 založil Hermann Franke vo Švajčiarsku vlastnú firmu na výrobu plechov a v roku 1925 začala výroba prvých drezov z pozinkovaného medeného plechu. Jedinečný dizajn a vynikajúca švajčiarska kvalita.

Registrovať
logo electrolux

ELECTROLUX 25.05.2022

V stredu 25.05.2022 od 16:00 hod. sa naučíme niečo nové o parných rúrach a zároveň Vám spríjemníme neskoršie poobedie chuťovkami od profesionálneho kuchára značky ELECTROLUX. Táto švédska spoločnosť bola založená v roku 1919. Už celé storočie prináša zákazníkom domáce spotrebiče a spolu s nimi zážitky, ktoré formujú ich životný štýl.

Registrovať
logo BORA

BORA 26.05.2022

Neopakovateľný exkluzívny zážitok máme pripravený pre zákazníkov a milovníkov moderného varenia na „high class“ spotrebičoch. Vo štvrtok, od 17:00 hod. si vychutnáme pohodový večer v spoločnosti riaditeľa BORA Slovensko a taktiež šéfkuchára tejto značky. Verte, že nadšenie z rozprávania o BORA produktoch sa Vám okamžite dostane pod kožu 😊

Registrovať

Rezervujte si miesto na ukážke varenia

registracia na varenie topstudio

    Zásady ochrany os. údajov GDPR