top studio o nás

Kto sme a čo Vám ponúkame?

Pôsobíme na trhu od roku 2006 a našim hlavným zameraním sú kuchynské linky a vstavané spotrebiče k nim. Našou najväčšou výsadou je maximálna spokojnosť zákazníka – teda Vás.

Realizujeme sa v oblasti komplexného vybavenia Vašej domácnosti od kuchyne, spotrebičov, drezu a batérie, cez kúpeľňové zostavy až po kompletné interiéry do celej domácnosti.

Naša práca je našim koníčkom a preto vždy počítajte s maximálnym nasadením pri riešení akejkoľvek požiadavky a predstavy o vytvorení alebo zmene Vášho bývania, na nielen moderný a dizajnový zážitok, ale taktiež na funkčný a reálne použiteľný v praxi.

0 +
dokonalých kuchýň
0 +
spokojných zákazníkov
0 +
Spotrebičov
0 +
Super číslo

Neoddeliteľnou súčasťou pre dosiahnutie správnej synchronizácie domácnosti je profesionálny výber spotrebičov, kuchynského drezu a batérie šitý na mieru podľa individuálnych potrieb každého jedného zákazníka. Preto, že obchodujeme s priamymi zastúpeniami jednotlivých výrobcov a značiek pôsobiacich na Slovensku (Spotrebiče: AEG, Siemens, Electrolux, Bosch, Whirlpool, Gorenje, Mora, Candy, Hoover, Jura, Elica, Faber a ďalšie / Drezy a batérie: Blanco a Franke), nemusíte sa obávať problémov spojených s nákupom alebo reklamáciou prostredníctvom rôznych e-shopov a predajcov, ktorí často tovar nakupujú a dovážajú zo zahraničia a nedokážu Vám garantovať v prípade problému vyriešenie Vašej reklamácie.

POMÔŽEME VÁM NAPLÁNOVAŤ
VAŠU KUCHYŇU SNOV

Zabezpečíme kompletné riešenie od návrhu až po finálnu realizáciu

Spoločne vypracujeme 3D vizualizáciu podľa vašich preferencií

Logo TopStudio

Pomôžeme s výberom i dodaním kvalitných spotrebičov

Sme féroví, vážime si svojich zákazníkov a dobre odvedenú práu

káva a čaj je na nás

Nezáväzný dopyt

Zanechajte nám nezáväzný dopyt po ktorom Vás bude kontaktovať náš odborník na návrh a projekciu kuchýň. V našom kuchynskom štúdiu pre Vás pripravíme chutnú kávu či čaj, predstavíme rôzne materiály a ukážeme riešenia ako by mohla vyzerať Vaša nová kuchyňa snov.

Kontakt

Kde nás nájdete?

Telefón: (+421) 948 030 042

Email: info@topstudio.sk

Otvorené: Pondelok – Piatok 10:00 – 18:00

Telefón: (+421) 948 030 042

Email: info@topstudio.sk

Otvorené: Pondelok – Piatok 10:00 – 18:00

Logo TopStudio

© Copyright 2022 – Topstudio.sk