Nechajte sa inšpirovať

Moderné kuchyne na mieru

Logo spoločnosti Ballerina Kuchen
Ballerina kuchyne sú jedným z popredných výrobcov v priemysle kuchynského nábytku. Čo ich robí úspešnými? Najvyššie nároky na technológiu, kvalitu a dizajn.
Logo spoločnosti Nobilia

Kuchyne v najlepšej kvalite „made in Germany“. Každá kuchyňa nobilia je jedinečná. Každý kúsok z nej je individuálne naplánovaný a vyrobený s maximálnou presnosťou. Viac ako 75 rokov skúseností a vysoký stupeň automatizácie zabezpečujú nadštandardne vysokú úroveň kvality.

POMÔŽEME VÁM NAPLÁNOVAŤ
VAŠU KUCHYŇU SNOV

Zabezpečíme kompletné riešenie od návrhu až po finálnu realizáciu

Spoločne vypracujeme 3D vizualizáciu podľa vašich preferencií

Logo TopStudio

Pomôžeme s výberom i dodaním kvalitných spotrebičov

Sme féroví, vážime si svojich zákazníkov a dobre odvedenú práu

Služby

Čo ponúkame

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Fotografia kreslenia návrhu

Každý návrh a poradenstvo je prispôsobené Vašim individuálnym požiadavkám. Pri plánovaní kuchyne by ste mali venovať pozornosť mnohým bodom a otázkam. Častokrát si človek ani neuvedomuje aké množstvo detailov treba zodpovedať a objasniť už pred samotným dizajnovaním Vašej novej kuchyne alebo interiéru. Nemajte obavy. My Vám to uľahčíme našimi skúsenosťami a praktickými radami.

3D návrh a vizualizácia Vám v najvernejšej podobe predstaví nový interiér alebo Vašu novú kuchynskú linku, ktorú ste práve s našimi dizajnérmi do detailov vypracovali a navrhli. Tento 3D návrh a aj samotnú cenovú kalkuláciu máte pri realizácii zadarmo. Preto sa nemusíte báť navštíviť naše štúdio a nechať si pripraviť individuálnu ponuku na mieru.

Vizualizácia kuchyne
Stroje na výrobu materiálu

Slovenská výroba, vysoko kvalitné materiály a kovania od renomovaných dodávateľov s doživotnou zárukou.

Montáž máte zabezpečenú. Vašu novú kuchynskú linku alebo iný nábytok Vám priamo z výroby bezpečne doručíme do Vášho domova. Pre dokonalý výsledok máme k dispozícii vlastné samostatné montážne partie a v prípade potreby vieme poskytnúť kontakt na osvedčených ostatných remeselníkov, ktorých v súvislosti s kuchyňou budete potrebovať. Napr. vodár alebo plynár. Kontaktujte nás
Pracovník montujúci kuchyňu
Spokojný otec s dieťaťom v kuchyni

Vašu kuchyňu vyriešime od profesionálneho nákresu – cez výrobu – až po montáž. Pomôžeme Vám aj s výberom spotrebičov, ktoré budú pre Vás tie najvhodnejšie. Celý proces tak máte možnosť uskutočniť pohodlne a pod jednou strechou. Už sa nemusíte o nič starať, dohodnite si termín s našimi dizajnérmi a v pohodlí štúdia.

topstudio

Naše referencie

Chceme byť zaujímavý pre každého a osloviť čo najširšie spektrum zákazníkov, ktorí uvažujú o novej kuchyni alebo interiéry. Preto rozširujeme ponuku našich značiek a okrem slovenskej kvality, na ktorú sme si už v dobrom zvykli, pridáme aj nemeckú precíznosť a rýchlosť. 

káva a čaj je na nás

Nezáväzný dopyt

Zanechajte nám nezáväzný dopyt po ktorom Vás bude kontaktovať náš odborník na návrh a projekciu kuchýň. V našom kuchynskom štúdiu pre Vás pripravíme chutnú kávu či čaj, predstavíme rôzne materiály a ukážeme riešenia ako by mohla vyzerať Vaša nová kuchyňa snov.

Dve vizualizácie kuchýň

VYUŽITE ZĽAVU VIAC AKO 60%

Prezrite si naše výpredajové kuchyne. Máte možnosť dostať k skutočne parádnym kúskom za výborné ceny.

Kontakt

Kde nás nájdete?

Telefón: (+421) 948 030 042

Email: info@topstudio.sk

Otvorené: Pondelok – Piatok 10:00 – 18:00

Telefón: (+421) 948 030 042

Email: info@topstudio.sk

Otvorené: Pondelok – Piatok 10:00 – 18:00

Logo TopStudio

© Copyright 2022 – Topstudio.sk