POMÔŽEME VÁM NAPLÁNOVAŤ
VAŠU KUCHYŇU SNOV

Zabezpečíme kompletné riešenie od návrhu až po finálnu realizáciu

Spoločne vypracujeme 3D vizualizáciu podľa vašich preferencií

Logo TopStudio

Pomôžeme s výberom i dodaním kvalitných spotrebičov

Sme féroví, vážime si svojich zákazníkov a dobre odvedenú práu

Fotografia kreslenia návrhu

Každý návrh a poradenstvo je prispôsobené Vašim individuálnym požiadavkám. Pri plánovaní kuchyne by ste mali venovať pozornosť mnohým bodom a otázkam. Častokrát si človek ani neuvedomuje aké množstvo detailov treba zodpovedať a objasniť už pred samotným dizajnovaním Vašej novej kuchyne alebo interiéru. Nemajte obavy. My Vám to uľahčíme našimi skúsenosťami a praktickými radami.

3D návrh a vizualizácia Vám v najvernejšej podobe predstaví nový interiér alebo Vašu novú kuchynskú linku, ktorú ste práve s našimi dizajnérmi do detailov vypracovali a navrhli. Tento 3D návrh a aj samotnú cenovú kalkuláciu máte pri realizácii zadarmo. Preto sa nemusíte báť navštíviť naše štúdio a nechať si pripraviť individuálnu ponuku na mieru.

Vizualizácia kuchyne
Stroje na výrobu materiálu

Slovenská výroba, vysoko kvalitné materiály a kovania od renomovaných dodávateľov s doživotnou zárukou.

Montáž máte zabezpečenú. Vašu novú kuchynskú linku alebo iný nábytok Vám priamo z výroby bezpečne doručíme do Vášho domova. Pre dokonalý výsledok máme k dispozícii vlastné samostatné montážne partie a v prípade potreby vieme poskytnúť kontakt na osvedčených ostatných remeselníkov, ktorých v súvislosti s kuchyňou budete potrebovať. Napr. vodár alebo plynár. Kontaktujte nás
Pracovník montujúci kuchyňu
Spokojný otec s dieťaťom v kuchyni

Vašu kuchyňu vyriešime od profesionálneho nákresu – cez výrobu – až po montáž. Pomôžeme Vám aj s výberom spotrebičov, ktoré budú pre Vás tie najvhodnejšie. Celý proces tak máte možnosť uskutočniť pohodlne a pod jednou strechou. Už sa nemusíte o nič starať, dohodnite si termín s našimi dizajnérmi a v pohodlí štúdia.

káva a čaj je na nás

Nezáväzný dopyt

Zanechajte nám nezáväzný dopyt po ktorom Vás bude kontaktovať náš odborník na návrh a projekciu kuchýň. V našom kuchynskom štúdiu pre Vás pripravíme chutnú kávu či čaj, predstavíme rôzne materiály a ukážeme riešenia ako by mohla vyzerať Vaša nová kuchyňa snov.

Kontakt

Kde nás nájdete?

Telefón: (+421) 948 030 042

Email: info@topstudio.sk

Otvorené: Pondelok – Piatok 10:00 – 18:00

Telefón: (+421) 948 030 042

Email: info@topstudio.sk

Otvorené: Pondelok – Piatok 10:00 – 18:00

Logo TopStudio

© Copyright 2022 – Topstudio.sk