Nové štúdio - TOP STUDIO

Nové štúdio

Nové exkluzívne priestory

Pozvánka na otvorenie prevádzky TOP Studio v Nitre

Po namáhavých mesiacoch príprav a plánovania Vás chceme pozvať na otvorenie novej prevádzky TOP STUDIO v Nitre. Na ploche 230m2 Vám predstavíme najnovšie trendy v oblasti dizajnu kuchynských liniek a interiérov, exkluzívnu prezentáciu dekorov a materiálov, funkčné a zapojené TOP spotrebiče známych značiek na ktorých Vás neskôr naučíme variť a hlavne milý a usmiaty personál.

Kde nás nájdete?

Sťahujeme sa zo známych priestorov na Šuranskej ulici v Nitre.

Nová adresa:

NITRA, Štúrova 18 (bývalý MALL.sk a CANON centrum)

Sme profesionáli s rodinným prístupom

Roky praxe z nás urobili profesionálov vo svojom obore. Vašu kuchyňu vyriešime od dizajnového 3D návrhu → cez modernú výrobu → až po montáž v presne dohodnutý termín.

Širokou škálou ponúkaných materiálov a dekorov ulahodíme aj náročným zákazníkom, ktorí preferujú dizajn, ako aj požiadavkám zo strany zákazníkov, ktorým ide o praktické využitie a dostupnú cenu.

Vo firemnej kultúre hrá dôležitú úlohu rodinný prístup. Snažíme sa vytvárať prostredie, v ktorom sa budete cítiť príjemne a pohodlne, v kruhu rodinnej atmosféry. Navyše Vám pomôžeme vybrať spotrebiče, ktoré budú pre Vás tie najvhodnejšie. Celý proces tvorby Vašej vysnívanej kuchyne tak pohodlne vyriešite pod jednou strechou.

Na čo sa môžete tešiť?

Voucher na kúpu kuchynskej linky so zľavou až 30%

Každý zákazník, ktorý príde na otvorenie štúdia v stredu, 11.05.2022 od 10:00 hod. si vytiahne svoju zľavu. Na výber bude bronzová zľava 20%, strieborná zľava 25% a zlatá zľava až 30% z ceny kuchynskej linky ! Počet voucherov je obmedzený na 300 ks ! Platnosť voucheru je iba pre predajne TOP Studio DALNO Nitra a TOP Studio DALNO Nové Zámky, do konca roka 2022 a nie je možné ho kombinovať s inými akciami.

akcia 20 topstudio

bronzová zľava 20%

akcia 30 topstudio

zlatá zľava 30%

akcia 25 topstudio

strieborná zľava 25%

HLAVNÁ CENA KUCHYŇA BEZ DOPLATKU !

Jednému z Vás odpustíme 40% z celkovej ceny za kuchynskú linku !

NAVYŠE k voucheru !

Zákazník, ktorý využije akciu a objedná si kuchynskú linku do konca mája, t.j. do 31.05.2022 sa automaticky dostáva do žrebovania o odpustenie doplatku až 40% z objednávacej ceny kuchynskej linky !

Počítajme spolu, ak si zákazník pri otvorení predajne vyberie VOUCHER so zlatou zľavou 30% z ceny kuchynskej linky, a do konca mája si kuchynskú linku aj objedná, automaticky sa zúčastní žrebovania o odpustenie doplatku za kuchynskú linku vo výške až 40% z objednávacej ceny, teda vo výsledku jeden z Vás môže od nás vyhrať kuchyňu so zloženou zľavou 70% !

Vyžrebujte si v deň otvorenia svoj VOUCHER s bronzovou, striebornou alebo zlatou zľavou až 30% z ceny kuchynskej linky !

Vyžrebujte si v deň otvorenia svoj VOUCHER s bronzovou, striebornou alebo zlatou zľavou až 30% z ceny kuchynskej linky !

Objednajte si Vašu vysnívanú kuchynskú linku do konca mája, t.j. do 31.05.2022 !

Objednajte si Vašu vysnívanú kuchynskú linku do konca mája, t.j. do 31.05.2022 !

Vyhrajte odpustenie doplatku za kuchynskú linku vo výške 40% z objednávacej ceny !

Vyhrajte odpustenie doplatku za kuchynskú linku vo výške 40% z objednávacej ceny !

Na čo sa ešte môžete tešiť?

230 m2 dizajnu a 7 rôznych štýlov

exkluzívne dekory a materiály

bohatý sprievodný program

230 m2 dizajnu a 7 rôznych štýlov

exkluzívne dekory a materiály

bohatý sprievodný program

VOUCHER so zľavou pre každého

HLAVNÁ VÝHRA odpustenie doplatku 40% z ceny

uvádzacie ceny na spotrebiče ku kuchynskej linke

VOUCHER so zľavou pre každého

HLAVNÁ VÝHRA odpustenie doplatku 40% z ceny

uvádzacie ceny na spotrebiče ku kuchynskej linke

BOHATÝ SPRIEVODNÝ PROGRAM

Pre našich zákazníkov a fanúšikov pekného dizajnu, ktorých zároveň spája láska k dobrému jedlu, sme si pripravili 6 zaujímavých podujatí.

17.5.

blanco

18.5.

siemens

19.5.

whirlpool

24.5.

franke

25.5.

electrolux

26.5.

bora

Rozhodli sme sa pomáhať

Darujeme kuchynské linky

V ťažkých časoch, ktoré prežívame po COVID obmedzeniach a v súvislostiach s udalosťami na Ukrajine, je len veľmi málo pozitívnych a príjemných správ, ktoré by nás dokázali potešiť a vyčariť nám úsmev na tvári a iskričku v očiach. Z našej expozície sme sa rozhodli darovať kuchynské linky neziskovým organizáciam alebo rodinám v núdzi.

Namiesto vidiny finančného zárobku a čiastočnej kompenzácie straty za odpredaj kuchynských liniek chceme byť radšej tými, ktorí pomáhajú a hlavne tím, ktorí si to zaslúžia. Necítime sa byť kompetentní v tejto oblasti a je toľko životných príbehov, že iba v našom okolí poznáme rodiny, ktoré si to určite zaslúžia. Ale čo sú naše bežné starosti v porovnaní v utrpením iných ľudí, ktorí sú väčšinou ticho a nevedia si pomôcť? Preto sme sa rozhodli osloviť ľudí a organizácie v meste Nitra a okolí, aby nám pomohli vybrať, komu bude táto pomoc najväčším prínosom a skutočným uľahčením života.

Onedlho sa môžete zapojiť do našej ankety na facebooku a odporučiť organizáciu, alebo rodinu v núdzi, ktorá to naozaj potrebuje.